گفتگوی آنلاین

سایت اکوکارا

گفت و گوی آنلاین

گفت و گوی آنلاین ممکن است به هر نوع ارتباطی از طریق اینترنت را شامل شود، که انتقال پیام های متنی در زمان واقعی از فرستنده به گیرنده را ارائه می دهد.

پیامهای چت به طور کلی کوتاه هستند تا سایر شرکت کنندگان را به سرعت پاسخ دهند، در نتیجه  احساسی شبیه به مکالمه گفتاری ایجاد می شود ، که چت را از دیگر فرم های ارتباطی متنی آنلاین مانند انجمن های اینترنتی و ایمیل متمایز می کند.

گپ آنلاین ممکن است ارتباطات نقطه به نقطه و همچنین ارتباطات چند رسانه ای از یک فرستنده به گیرنده های متعدد و چت صوتی و تصویری را مورد بررسی قرار دهد ، یا ممکن است یکی از ویژگی های سرویس کنفرانس وب باشد.

گفت و گوی آنلاین در اکوکارا

به طور کلی سایت اکوکارا  در بخش گفت و گوی آنلاین خود به اعضای سایت این امکان را می دهد تا فروشندگان و خریداران در محیطی امن روابط کاری خود را چه از طریق نوشتار یا چه از طریق چت ویدیویی شکل دهند و هرگونه سوال ، ابهام و… را از طرف معامله ی خود دارند در آنجا بپرسند و سریعا پاسخ گیرند.

سایت اکوکارا این امکان را فراهم کرده است که گفت و گوهای آنلاین شما هم به صورت یک به یک هم  چت گروهی (به طور رسمی به عنوان کنفرانس همزمان) برگذار شوند.

امکان دیگری که اکوکارا برای اعضای خود فراهم کرده است برگذاری یا شرکت در وبینار ها می باشد، کنفرانس وب یک سرویس آنلاین خاص تر است که اغلب به عنوان یک سرویس فروخته می شود و بر روی یک وب سرور که توسط فروشنده کنترل می شود ، میزبانی می شود که اعضای سایت می توانند از قسمت وبینار کنفرانس وب خود را برگذار کنند یا در وبینار شخص دیگری شرکت کنند.

گفت و گوی آنلاین

پیشرفت در معاملات

اعضای سایت با استفاده از گفت و گوی آنلاین اکوکارا می توانند نکات و درخواست و تجربیات بشتری را با فرد یا شرکت معامله گر خود رد و بدل کنند و همواره از دیدگاه های یک دیگر نسبت به معامله آگاه شوند و نهایتا هر دو طرف در کسب و کار خود پیشرفت کنند.

اگر مایل به استفاده ار امکانات گفت و گوی آنلاین هستید اما هنوز عضویت طلایی /VIP را دریافت نکرده اید کافیست

اکوکارا
Logo
سبد خرید