درباره ما

بر خلاف دیگر سایت های فعال در بازار ایران که معمولا رویکرد فروششان با مصرف کننده نهایی است ، اکوکارا اولین سایت کاملا تخصصی برای ارائه خدمات نوین تجارت الکترونیک و پلی بین تامین کنندگان و مصرف کنندگان هدف انها و بلعکس  می باشد.

 فرق این سایت با دیگر سایت ها ارتباط دو گروه تجاری و یا دو کسب و کار با یکدیگر می باشد.

خدمات ما

1: جستجوی تخصصی کالا و خدمات

در سایت اکوکارا اعضا میتوانند کالای مورد نظر خود را بر اساس مجموعه یا زیر مجموعه و یا بر اساس زمینه کاری خود به راحتی جستجو کنند.

2: استعلام گیری تخصصی قیمت

سایت اکوکارا با فراهم کردن بستر تخصصی استعلام این امکان را به اعضای خود میدهد تا با سریعترین و ارزان ترین راه از تمام تامین کنندگان استعلام بگیرد. در سایت اکوکارا اعضا میتوانند با پر کردن فرم های تخصصی استعلام و ارسال آن به تامین کننده های هدف در سرتا سر ایران از بهترین قیمت و شرایط کاملا مطلع شوند. 

3: جستجوی تامین کننده و مصرف کننده

اعضا بجز جستجوی کالا میتوانند تامین کننده و یا مصرف کننده کالا مورد نظر خود را پیدا کنند و مستقیما باهم در تماس باشند.

4: آشنایی صاحبین مشاغل در زمینه کاری خود یا یکدیگر

اعضا بعد از نام نویسی در سایت اکوکارا بر اساس زمینه کاری و کالا های موردنظر خود به صورت سیستماتیک به همدیگر مرتبط می شوند. 

5: ایجاد بازاریابی وسیع در سطح کشور

با توجه به عدم محدودیت مکانی و زمانی در سایت و دسترسی اعضا در هر مکان و زمان . اعضا میتوانند محصولات خود را در کل ایران بازاریابی کنند.

6: امکان استعلام موجودی کالا در سراسر کشور

با توجه به شرایط خاص بازار ایران گاهی پیدا کردن بعضی از اقلام کار دشواری خواهد بود ولی در سایت اکوکارا کاربر با پرکردن فرم استعلام موجودی کالا این درخواست را میتواند از طریق سایت به تک تک کاربرانی که به نحوی با این کالا در ارتیاط هستن ارسال نماید و در کمترین زمان کالای مورد نظر را با قیمت مناسب پیدا نماید.

7: امکان خرید و فروش کالا های استوک و یا حراج

در سایت اکوکارا بخشی برای خرید فروش کالا به صورت استوک و یا حراج در نظر گرفته شده که تامین کنندگان و مصرف کنندگان طبق شرایط خاص میتوانند از این قسمت کالایی را به صورت استوک و یا حراج خرید نمایند.

8: امکان تبلیغات کالا

تامین کنندگان می توانند کالا یا خدمات خود را در قسمت تبلیغات سایت اکوکارا به صورت هدفمند تبلیغ کنند.این تبلیغات بر اساس نوع کالا یا خدمات به صورت هدفمند فقط برای کاربران هدف که در این زمینه فعالیت دارند نمایش داده می شود.

9: داشتن فروشگاه مجازی و شو روم داخل سایت

تامین کنندگان بعد از عضویت در سایت میتوانند برای خود یک نمایشگاه مجازی ایجاد کنند و کاتالوگ و اطلاعات محصولات خودرا در این قسمت به نمایش بگذارند، بازدید از این نمایشگاه برای تمام بازدیدکنندگان اعم از عضو و غیر عضو آزاد می باشد.

10: بهره مندی از اخبار تجاری تخصصی و عمومی بازار

تمامی کاربران با توجه به زمینه کاری و محصولات مورد نظر خود اخبار مربوط به رشته فعالیت و یا کالای مورد نظر خود را دریافت می کنند که این اخبار از قبیل اخبار تجاری داخلی و خارجی  می باشد همچنین تمام اعضا اخبار عمومی مربوط یه کسب و کار خود را در ایران دریافت می کنند.

11: بهره مندی از خدمات ویژه سایت از قبیل دفتر مجازی و مشاوره تخصصی در امور تجاری

با تجربه به اینکه بیشتر کسب و کار ها در بازار ایران از نوع کوچک و یا متوسط می باشند و این نوع کسب و کارها معمولا بخاطر اندازه و یا کمبود منابع مالی قدرت استخدام افراد متخصص در علم تجارت را ندارند سایت اکوکارا برای این دسته از کاربران خدمات دفتر مجازی را در نظر گرفته که با کمترین هزینه بتوانند در بازار کسب و کار به صورت حرفه ای عمل کنند.

12: بهره مندی از اعتبار سنجی سایت از اعضای گروه بر اساس موققعیت تجاری در بازار و سابقه فعالیت در سایت اکوکارا

در سایت اکوکارا کاربران با توجه به موقعیت تجاری خودشان در بازار و همچنین سابقه فعالیت خودشان در سایت اکوکارا اعتبار سنجی می شوند و بعد از هر معامله در سایت اکوکارا هر دو طرف معامله میبایست نظر خودشان را بابت تجربه تجاری خودشان با طرف مقابل اعلام نمایند. در این قسمت کاربران با توجه به اعتبار طرف معامله خود به راحتی می تواند وارد معامله جدید شود.

13: نظرسنجی و فروم سایت اکوکارا

کاربران در قسمت نظر سنجی میتوانند تمام نظرات و و تجربه خود درباره کسب و کار خود را اعلام کنند.

14: ایجاد بستر امن در معاملات در صورت معامله درون سایتی

با توجه به اینکه  اعضای این سایت .  سایت اکوکارا  را به عنوان پلی ارتباطی فی ما بین خود و شریک تجاری خود قرارداده اند در هنگام خرید هم میتوانند از درگاه این سایت برای یک خرید امن و تضمینی استفاده کنند به زبان دیگر میتوان گفت سایت اکوکارا به عنوان یک امین از طرف خریدار و فروشنده عمل کند. 

اهداف سایت

مصرف کننده بتواند با تولید کننده یا ارئه دهنده خدمات به صورت بدون واسطه ارتباط برقرارکند و بلعکس.

مصرف کننده و تولید کننده بتوانند از نیاز ها و تولیدات هم با خبر گردند.

مصرف کننده بتواند با توجه به وجود سایت اکوکارا خرید مستقیم و بدون ریسک انجام دهد.

در این سایت به بازدید کننده ها اجازه داده میشود که محصولات را ارائه و  نیاز مشتریان را ثبت کنند.

قابلیت فروش کالا و خدمات به صورت حراج مثل ای بی

ارائه اطلاعات اختصاصی به روز در حوزه فعالیت کاربران

ارائه اطلاعات عمومی به روز کسب و کار

ایجاد سامانه امن خرید و فروش انلاین

تیم ما

مجید شکوهی

معاون فناوری اظلاعات

مهدی رحیمی

مدیرعامل

مریم نقی زاده

طراح و ویرایشگر سایت

اکوکارا
Logo
سبد خرید