سوالات متداول

قسمت کاربری:

بعد از ورود به سایت اکوکارا در قسمت بالای صحفه طبق عکس پایین  گزینه ثبت نام  را کلیک کنید و قدم به قدم قسمت های مربوطه را پر نمایید و در اخر کلید تایید را فشار دهید.

در گام اول یکبار از سایت خارج شوید و دوباره با وارد کردن صحیح رمز و نام کاربری سعی کنید وارد  قسمت کاربری شوید، اگر همچنان حساب شما بسته بود به ایمیل خود مراجعه کنید که اگر ایمیلی از سایت اکوکارا دریافت کرده اید بازکنید. در نهایت میتوانید با پشتیبانی سایت تماس بگیرید یا اینجا را کلیک کنید.

اول مطمئن شوید وارد کردن اطلاعات شما به درستی و کامل انجام شده باشد سپس اگر بازهم کد دریافت نکردید با پشتیبانی تماس بگیرید.

جهت بهره مندی از امکانات سایت لازم است در سایت عضو شوید.

برای استفاده از امکانات متنوع سایت یکسری عضویت و حق عضویت تعریف شده که برای اطلاع از هزینه و اطلاعات انواع عضویت اینجا را کلیک کنید.

برای بهره مندی از امکانات سایت بله اجباری است.

از روی یک شرکت خیر ولی از دو شرکت در صورتی کاربر در هر دو شرکت دارای حق فروش یا خرید داشته باشه میتواند دو نام کاربری داشته باشد.

تنظیمات حساب کاربری:

نام نویسی و ورود به سایت:

بخش مدیریت حساب:

وارد پنجره کاربری خود شوید سپس مدیریت پروفایل و سپس گزینه ویرایش را انتخاب کنید.

وارد پنجره کاربری خود شوید سپس مدیریت پروفایل و سپس گزینه ویرایش را انتخاب کنید.

بخش منابع:

به فیلم آموزشی دقت کنید.

فیلم زیر را نگاه کنید.

بعد از جستجوی کالا در قسمت جستجو و پیدا کردن کالاهای مورد علاقه میتوانید روی قلب کوچک کنار کالا را کلیک کنید تا در قسمت علاقه مندی شما ذخیره گردد.

با وارد کردن نام کالا مورد نیاز در قسمت جستجو لیستی از عرضه کنندگان کالای مورد نظر برای کاربر نمایش داده میشود که کاربر با کلیک روی هر کالا میتواند اطلاعات کالا و فروشنده کالا را مشاهده کند.

در بخش استعلام سایت وارد شوید سپس گزینه درخواست استعلام را انتخاب کرده و بعد از پر کردن فرم مخصوص استعلام  دکمه ارسال را کلیک کنید.

بعضی از کاربران بر اساس سطح عضویت خود قابلیت استفاده از خدمات چت آنلاین سایت را دارا هستند.

کاربران میتوانند بر اساس شماره تماس موجود در پروفایل کاربر دیگر به صورت مستقیم با یکدیگر در تماس باشند و مذاکرات خود را خارج از سایت ادامه دهند.

سیاهه بازرگانی سندی است که فروشنده به نام خریدار صادر و به همراه اسناد دیگر برای خریدار ارسال می‌کند.

این سند مدرکی بر رسیدن توافق بین خریدار و فروشنده نسبت به معامله معینی است.

این سند حاوی تاریخ، نام و نشانی خریدار و فروشنده، شماره سفارش با قرارداد، مقدار و شرح کالا، قیمت واحد، شرح هرگونه هزینه توافق شده که در قیمت واحد منظور نشده است، ارزش کل کالا، وزن کالا، تعداد بسته ها، علائم و شماره‌های حمل، شرایط تحویل و پرداخت جزئیات حمل است.

سیاهه گواهی (تایید) شده و سیاهه کنسولی از انواع سیاهه تجاری هستند.

، سیاهه گواهی (تایید) شده، سیاهه‌ای است که به وسیله مقامی ذیصلاح مانند اتاق بازرگانی محل تائید شده باشد و در صورتی نامیده می‌شود که ارزش کالا مورد تائید قرار گیرد.

 سیاهه کنسولی سیاهه‌ای است که مورد تایید مقامات کنسولی کشور خریدار قرار می‌گیرد تا مشخص شود کالای مذکور قانوناً اجازه ورود به کشور را دارد.

سفارشات:

شما میتوانید در قسمت جستجوی کالا نام کالا را وارد کنید و کالای مورد نظر خود را جسستجو نمایید و یا از طریق انتخاب مجموعه های کالا و زیرمجموعه های کالا به کالای مورد نظر خود برسید.

میتوانید در قسمت استعلام مشخصات کالای مورد نیاز خود را وارد کنید و برای فروشندگان کالای مورد نظر ارسال کنید.

قسمت عرضه کنندگان:

در قسمت اطلاعات کاربران اطلاعات کاربران موجود هست در ضمن کاربران برای اطلاعات بیشتر میتوانند با همدیگر در تماس باشند.

در صورتی که خرید کالا از طریق درگاه سایت بین فروشنده و خریدار انجام بشه طرفین میتوانن از مزایای تضمین معامله سایت اکوکارا بهرمند شوند.

برای بهرمندی کامل از سایت کاربر اول باید عضویت طلایی سایت را تهیه کند سپس با بهرگیری از فیلم های آموزشی سایت اشراف کامل به استفاده از امکانات سایت پیدا کند.

در صورتی که از طریق درگاه سایت اکوکارا پرداخت شود به محض دریافت وجه به طرفین اطلاع داده میشود.

اعتبار تولید کنندگان:

تماس با تولید کنندگان:

جستجو در سایت:

نمایشگاه تجاری آنلاین:

نحوه دسترسی به مسنجر:

استعلام:

درخواست:

شرکت بازرسی:

پرداخت:

بازرسی:

خدمات پس از فروش:

قوانین:

نظرات:

ارتقاع:

بروشور خریداران:

داده ها:

ابزار جستجوی برند:

شرایط و ظوابط:

دیگر:

درباره اکوکارا:

به فیلم توجه کنید.

سایت اکوکارا سیستم تحویل کالای مستقیم ندارد و کالاهای فرخته شده باید توسط شرکت های حمل تحویل داده شوند ولی در سایت اکوکارا میتوانید لیست شرکت های حمل را پیدا کنید و بهترین گزینه را پیدا کنید.

سوالات تکمیلی درباره اکوکارا:

انتخاب فروشنده مناسب و معاملات تضمینی:

در صورتی که کاربر احتیاج به اطلاعات بیشتر از فروشنده یا خریدار داشته باشد میتواند از طریق پیامک یا ویدیو کنفراس یا ایمیل در قسمت ارتباط درخواست برقراری ارتباط کند.

میتوانید برای اطمینان از کیفیت کالا در خواست بازرسی کالا یا درخواست ارسال مدارک مربوط به استاندارد و گواهی های واردات کالا از فروشنده بخواهید. در ضمن در صورت خرید از درگاه سایت میتوانید از سرویس تضمین معامله سایت استفاده کرده و در صورت عدم مطابقت کفیت کالا با صحبت فروشنده کل کالا را مرجوع نمایید.

در ضمن کاربران نسبت به حسن انجام فعالیت در سایت اکوکارا از دیگر کاربران بازخورد گرفته و ستاره  دریافت میکنند.

با انجام معامله از درگاه سایت میتوانید ریسک معامله را به حداقل برسانید.

در صورتی که از درگاه سایت معامله انجام شود تضمین معامله در اختیار سایت اکوکارا می باشد.در این صورت تا زمان تسویه ثمن معامله دستور ارسال کالا صادر نخواهد شد.

اکوکارا
Logo
سبد خرید