بانک اطلاعات

اطلاعات

از نظر فنی ، اطلاعات را می توان حل کننده عدم قطعیت دانست.
اطلاعات در یک مفهوم کلی داده های پردازش شده ، سازمان یافته و ساختار یافته است. این زمینه را برای داده ها فراهم می کند و تصمیم گیری را امکان پذیر می کند. به عنوان مثال ، فروش چندین محصول در یک کمپانی لیست می شود ، این زمانی اطلاعات محسوب می شود که کسب و کار بتواند محبوب ترین یا کم طرفدارترین محصول را شناسایی کند و از این اطلاعات به نفع شرکت خود استفاده کند.

اکوکارا

امروزه استفاده از اطلاعات بسیار بیشتر است، و کمپانی های بزرگ و پیشرفته برای رشد هرچه بیشتر خود از این اطلاعات برای شناخت بازارهای مالی و تجاری ، رشد فروش ، بازاریابی هرچه بهتر ، بالا بردن هوش رقابتی ، برنامه ریزی استراتژیک  و بسیاری دیگر از عملکردهای استراتژیک تجاری مورد استفاده قرار می دهند. و اکوکارا با هدف کمک به رشد کسب و کار شما این اطلاعات را در اختیار اعضای خود قرار می دهد.

بانک اطلاعات اکوکارا​

سیستم اکوکارا از طریق سیستم هوشمند خود اطلاعات مفید و عمومی (توجه کنید که به هیچ عنوان اطلاعات شخصی اعضا در اختیار هیچ فردی قرار نخواهد گرفت) اعضای سایت را که به آن موضوع علاقه مند هستند قرار خواهد گرفت، به طور مثال:

اگر شما خواهان خرید محصولی از سایت هستید اما نمی توانید تصمیم بگیرید که کدام کمپانی انتظارات شما را برآورده می کند با مراجعه به بانک اطلاعات اکوکارا و انتخاب کتگوری مورد نظر لیست تمام کمپانی هایی که در این زمینه فعالیت دارند با اطلاعاتی از قبیل سابقه ی فعالیت ، میزان رضایت مشتریان و … همچنین اطلاعات جزئی تری چون زمان هایی که کمپانی روی محصولات خود تخفیف میگذارد ، جوایز اهدا می کند ، وبینار برگذار می کند و یا محصول جدیدی وارد بازار می کند نیز در اختیار اعضای طلایی /VIP  سایت قرار خواهد گرفت.  

با ارائه این اطلاعات ، سازمانها و شرکت های عضو سایت همچنین خریداران و مشتریان می توانند با استفاده مفید از این اطلاعات ، مدیریتی کارآمد و اثربخش برای کسب و کار خود داشته باشند.

Themes
Users
Active Installs

اگر می خواهید از بانک اطلاعات اکوکارا استفاده کنید کافیست

اکوکارا
Logo
سبد خرید