وبینار اکوکارا

با اکوکارا مشتریان خود را آنلاین ملاقات کنید.

وبینار

کلمه “وبینار” ترکیبی از “وب” و “سمینار” است. وبینار رویدادی است که بصورت مجازی برگزار می شود و منحصراً مخاطبان آنلاین در آن شرکت می کنند. این امر آن را از پخش اینترنتی متمایز می کند ، که شامل حضور مخاطبان فیزیکی نیز می شود. 

سایر اصطلاحاتی که به عنوان جایگزین برای وبینار استفاده می شوند عبارتند از رویداد وب ، سمینار آنلاین ، پخش وب ، سخنرانی وب و رویداد مجازی.

مشارکت آنلاین

شرکت کنندگان می توانند وبینارها را از طریق رایانه شخصی ، لپ تاپ ، تبلت یا تلفن هوشمند  دنبال کنند و به لطف سیستم های صوتی و تصویری می توانند ارئه دهنده را به خوبی ببینند و صدای او را به صورت واضح بشنوند. 

ارائه دهنده علاوه بر پخش تصاویر ویدئویی ، امکان پخش  اسلایدهای پاورپوینت ، ورد و … را دارا می باشد، همچنین ارائه دهنده این امکان را دارد تا صفحه پلتفرم خود را با مخاطبان به اشتراک بگذارد. همچنین می توانید از قابلیت ضبط صفحه استفاده کنید که به شما امکان می دهد یک برنامه یا وب سایت را به بینندگان خود نشان دهید.

وبینار در اکوکارا

سایت اکوکارا این امکان را به اعضای طلایی و VIP خود می دهد تا با مشتریان و مخاطبان خاص خود در زمان های که از قبل مشخص می کنند به صورت آنلاین در ارتباط باشند تا مدیران و مسئولین  شرکت ها بتوانند  نظرات ، انتقادات و  پیشنهادات مشتریان خود را بشنوید و طرح ها ، ایده ها ، نقطه نظرها ، راهکارها و پیشرفت های خود را با آنها به اشتراک بگذارند ، همچنین هر شرکت می تواند فردی متخصص را معرفی کند تا در وبینار به موضوعات تخصصی تر و معرفی شرکت برای علاقه مندان در آن حیطه به سخنرانی و آموزش بپردازد و تجربیات خود را بازگو کند . 

اکوکارا این امکان را به شما می دهد تا نوعی ارتباط یک به چند با مشتریان خود داشته باشید بطوریکه یک مجری می تواند از یک مکان واحد به گروه بزرگ و خاصی از بینندگان آنلاین دسترسی پیدا کند. 

به شرطی که به طور موثر مورد استفاده قرار گیرد ، تعامل در طول وبینار می تواند بسیار قدرتمند باشد. به ویژه هنگامی که تعداد زیادی شرکت کننده دارید ، ابزارهای هوشمند برای هدایت این تعامل ضروری هستند. بنابراین ،وبینار اکوکارا فرصت های مختلف تعاملی را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد.

ایجاد وبینار

با یک کلیک ساده می توانید تاریخ و ساعت وبینار خود را انتخاب کنید.

ارسال و دریافت اطلاعیه وبینار

تیم اکوکارا تاریخ و ساعت برگذاری وبینار های شما را به علاقه مندان و دوستداران بیزنس شما اطلاع رسانی خواهد کرد تا فرصت شرکت در وبینار شما را از دست ندهند.
اعضایی که علاقه دارند تا اطلاعیه وبینار ها برای آنها ارسال شود تنها با یک کلیک میتوانند از این امکان برخوردار شوند.

برای ایجاد و شرکت در وبینار مورد علاقه خود اگر هنوز عضویت طلایی/VIP را فعال نکرده اید کافیست کلیک کنید.

اکوکارا
Logo
سبد خرید