خدمات حمل و نقل

حمل و نقل

istockphoto-1193265314-612x6102

در پکیج عضویت نقره ای ما سعی کردیم تا قابلیت هایی که یک کسب و کار کوچک تا متوسط احتیاج دارند را در اختیار اعضاء بگذاریم، کاربران می توانند بعد از اتمام دوره برنزی یکی از پکیج های نقره ای یا طلایی را انتخاب نمایند.

صنعت حمل و نقل کالا را می توان یکی از تخصصی ترین صنایع خدماتی در دنیا تجارت دانست که حتما باید توسط شرکت های معتبر انجام شود. در واقع خدمات کمپانی های حمل و نقل محدود به ارسال کالا در مقصد نمی باشد .

این سرویس ها علاوه بر حمل کالا ، خدمات انبارداری ، تخلیه و بارگیری ، تشریفات گمرکی و حمل محمولات با شرایط خاص را ارائه می دهند.

برای بهره مندی از خدمات حمل و نقل کافیست

حمل و نقل اکوکارا

در قسمت حمل کالا سایت اکوکارا ما به کاربران خود این امکان را می دهیم تا در حوزه ی ترانزیت شامل بار کانتینری ، واردات و صادرات، خرده بار ، حمل و نقل چند وجهی یا ترکیبی ، حمل کالاهای پروژه و کالاهای نمایشگاهی ، بسته بندی ، عملیات گمرکی و ترخیص ، سرویس های مناطق آزاد ، بیمه کالا از مشاوران با تجربه ما، مشاوره دربافت نمایند و با خیال اسوده امور حمل و نقل کالای خودرا به تیم ما بسپارند. بخش حمل و نقل سایت اکوکارا این افتخار را دارد که با همکاری با شرکت های معتبر داخلی و خارجی کلیه امور مربوط به امور گمرکی و ترخیص ،ترانزیت ، کریر ، فورواردر ، کاپوتاژ ، استعلام قیمت و رهگیری مرسولات و کالای شما را بر اساس انتخاب ناوگان مناسب انجام دهد.

SEVICES_1-1.png

بسته بندی

3D Illustration packages delivery, parcels transportation system concept, heap of cardboard boxes in middle of the warehouse. Warehouse with cardboard boxes inside on pallets racks. Huge warehouse

انبارداری

Delivery workers using a Hydraulic Hand Pallet Truck to load a delivery van.

انتقال

کمپانی های معتبر

اکوکارا
Logo
سبد خرید