ویترین مجازی

یک فروشگاه راه اندازی کنید تا برند شما را به نمایش بگذارد.

با یک فروشگاه کامل اختصاص داده شده به محصولات خود ، خود را از رقبا متمایز کنید، بدون نیاز به مهارت های برنامه نویسی یا طراحی!
اکوکارا

نحوه ایجاد فروشگاه مجازی

آماده شناخته شدن هستید؟ کسب و کار شما می تواند با اکوکارا به بازارهای جدید نفوذ کرده و به مشتریان سراسر ایران دسترسی پیدا کند. به عنوان یک فروشنده در اکوکارا ، شما بیش از یک ویترین در یک بازار جهانی به دست می آورید. شما در حال دریافت یک پلتفرم خدمات عمده فروشی هستید که به شما کمک می کند تا تجارت خود را توسعه دهید و به شما در ارائه خدمات به خریداران کمک کند. در اینجا نحوه ایجاد فروشگاه مجازی آورده شده است تا بتوانید فروش خود را شروع کنید.

1

افتتاح حساب

به عنوان فروشنده جدید ، بسته به شهری که کسب و کار شما در آن قرار دارد ، ممکن است چندین نوع بسته/طرح برای انتخاب داشته باشید. چند مرحله آسان را برای ثبت نام در حساب فروشنده اکوکارا دنبال کنید و مراحل تأیید کسب و کار خود را انجام دهید بین شما و خریداران بالقوه خود اعتماد ایجاد کنید. همچنین می توانید یک مدیر حساب اختصاصی داشته باشید که در این فرایند به شما کمک کند.

2

محصولات خود را ارسال کنید

مهم است که همه محصولات موجود در کاتالوگ خود را به فروشگاه خود اضافه کنید. داشتن محصولات بیشتر در فروشگاه شما شانس شما را برای نمایش در نتایج جستجوی خریداران افزایش می دهد. این بدان معناست که شما به طور بالقوه در معرض دید بیشتری قرار خواهید گرفت و در نتیجه مشتریان بیشتری را تأمین خواهید کرد.همانطور که محصولات خود را ارسال می کنید ، سیستم ارسال هوشمند از هوش مصنوعی استفاده می کند تا روش هایی را برای بهینه سازی هر لیست بر اساس نحوه عملکرد الگوریتم اکوکارا و آنچه خریداران در سایت جستجو می کنند ، پیشنهاد دهد.

3

یک ویترین فروشگاه ایجاد کنید

در اکوکارا، یک مینی سایت به صورت فروشگاه چند صفحه ای دریافت می کنید که کاملاً به تجارت شما اختصاص داده شده است ، جایی که می توانید یک هویت دیجیتالی منحصر به فرد ایجاد کنید تا به نام تجاری خود کمک کنید و کالاهای خود را به نمایش بگذارد. راه اندازی ویترین فروشگاه شما آسان است ، بدون نیاز به کد نویسی یا مهارت طراحی. این ویترین یک دارایی قدرتمند است زیرا مشتریان از هر نقطه در ایران می توانند نام تجاری و محصولات شما را در آن بیابند.

4

به سوالات پاسخ دهید

به سوالات پاسخ دهیدپس از لیست کردن محصولات خود ، درخواست های خریداران احتمالی را دریافت خواهید کرد. اکوکارا به عنوان یک پلت فرم B2B ، به شما امکان می دهد روابط خود را با مشتریان خود حفظ کنید و پیام های رفت و برگشت و مذاکره در مورد قیمت ها را ارائه دهید.بهتر است بدانید پرسش هایی که در عرض چهار ساعت به آنها پاسخ داده می شود ، 30 درصد بیشتر خریداران احتمالی را جذب می کند ، بنابراین اکوکارا با ارائه خدماتی چون دفتر مجازی ، گفت و گوی آنلاین و برگذاری وبینار مطمئن می شود که شما عزیزان همواره دسترسی به مشتریان و خریداران خود را داشته باشید.

5

فروش خود را بهینه کنید

با تجزیه و تحلیل داشبورد داده ها برای بررسی و بهینه سازی میزان  فروش  ، حجم کالاها ، متوسط سود حاصله ، متوسط هزینه ، رشد خریداران ، میزان بازدید از فروشگاه ، درخواست ها ، سفارشات و موارد دیگر ، فروش خود را بر بهینه کنید.  سیستم اوکارا همچنین راهکارهایی را بر اساس روندهای موجود در حساب شما و پایگاه کاربر پیشنهاد می کند.

6

کسب و کار خود را توسعه دهید

شما حساب خود را تنظیم کرده اید و سفارشات وارد می شوند. اگر آمادگی توسعه بیشتر را دارید ، با افزایش ابزارهای بازاریابی ، کسب و کار خود را به سطح بعدی برسانید تا آگاهی و فروش را افزایش دهید.

تیم اکوکارا با ارائه یک تیم قوی و با سابقه در زمینه ی بازاریابی به شما، شما را در شناخته شدن هر چه بیشتر یاری می کند.

 

7

به RFQ ها پاسخ دهید

نیازی نیست منتظر باشید تا خریداران به سراغ شما بیایند ، شما می توانید به طور فعال خریدارانی را جستجو کنید که به دنبال محصولاتی مانند شما در بازار Request for Quotation (RFQ) هستند.

بازار(RFQ) چیست؟

یک درخواست تأمین منابع است که خریدار به جای فروشنده فردی به پلت فرم اکوکارا ارسال می کند. خریدار آنچه را که بدنبال آن هستند توضیح می دهد و RFQ را ارسال می کند ، که مشاهده و ارسال پاسخ برای همه فروشندگان باز است. بازار RFQ جایی است که فروشندگان می توانند همه RFQ های خریداران را جستجو کرده و به مواردی که مربوط به آنها است پاسخ دهند.

8

شرکت در نمایشگاه های آنلاین

نمایشگاه های آنلاین در حال حاضر دیجیتالی هستند و مکانی ایده آل برای نمایش محصولات شما به خریداران علاقه مند و با انگیزه است. به عنوان سخنران یا غرفه دار اصلی به یک نمایشگاه تجاری بپیوندید تا در رسانه های اجتماعی اکوکارا به مخاطبان زیادی دسترسی پیدا کنید.

9

با رتبه بندی ستاره ها رشد خود را تسریع کنید

رتبه بندی ستاره ها یک سیستم درجه بندی است که به عنوان یک ابزار قدرتمند برای سنجش عملکرد شما ، ردیابی رشد شما و ارائه راهکار هایی برای پیشرفت های بیشتر عمل می کند. همچنین یک عامل غالب است که باعث افزایش قرار گرفتن شما در بازار اکوکارا می شود. هرچه رتبه شما بیشتر باشد ، فرصتهای تجاری بیشتری را باز خواهید کرد!

بدانید که پشتیبانی می شوید و در طول سفر از شما حمایت می شود و در صورت نیاز می توانید با تیم پشتیبانی اکوکارا تماس بگیرید ، از کمک آنلاین ، چت آنلاین گرفته تا پشتیبانی محلی در ساعات کاری و نکات بهینه سازی حساب ما اینجا برای شما هستیم.به علاوه مجموعه ای از ارائه دهندگان خدمات شخص ثالث از جمله خدمات طراحی وب سایت ، ارسال محصول بهینه ، پیشنهاد کلمات کلیدی و موارد دیگر همواره در دسترس شما عزیزان است.

اکوکارا
Logo
سبد خرید